خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه فروش عمده پارچه مجلسی

فروشگاه فروش عمده پارچه مجلسی

فروشگاه های زیادی هستند که در مرز کشور مسئولیت فروش عمده پارچه مجلسی را به عهده دارند و نباید آنها را با مراکز خرده فروشی اشتباه گرفت.
پارچه های مجلسی نزدیک به ۹۰% وارداتی هستند و خیلی کم دیده شده است که در ایران و نساجی های داخلی تولید آنها به انجام بپذیرد و دقیقا به علت وارداتی بودن آن بازار شلوغ و داغی را در مرز های کشور دارند که در بین مرز ها غرب و جنوب شرقی کشور فعال تر هستند.

فروشگاه پارچه مجلسی

در شهر ها و مراکز استانی که تولید پارچه را شاهد هستیم معمولا بازار های بزرگی برای فروش پارچه شاهد هستیم که گاهی به دفاتر بازرگانی و دفتر فروش کارخانه پارچه نیز تعمیم داده خواهد شد.
اما در مرز های کشور که اکثرا شهر های کوچکی مانند چابهار، جوانرود یا مریوان و بانه هستند این چنین امکانات و وسیعی ندارند که بتوانند دفاتر بازرگانی راه اندازی کنند البته نه اینکه به خاطر مباحث مالی باشد بلکه موقعیت جغرافیایی این مناطق چنین شرایطی را ایجاب می نماید.
در مناطق مرزی فروشگاه های بزرگ پارچه مجلسی وجود دارد، که انواع مختلف این مدل پارچه مجلسی را برای فروش ارائه خواهند داد و هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده فروش خواهند داشت.

فروشگاه پارچه مجلسی

حتی اگر لازم می بینید که یکی دو قواره پارچه مجلسی برای شخص خودتان خرید نمایید باز هم می توانید از طریق راه های ارتباطی این فروشگاه های فروش پارچه مجلسی است که می تواند نیاز شما را تامین نماید.
آسان ترین راه برای ارتباط گرفتن با این مراکز فروش عضو شدن در کانال های تلگرام پارچه مجلسی و یا تماس گرفتن با واحد فروش این فروشگاه ها هست.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مخمل طرح دار

قیمت پارچه مخمل طرح دار درجه یک در بازار

قیمت پارچه مخمل طرح دار در بازار ایران نسبت به سایر کشور ها بسیار ارزان تر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام