خانه / دسته‌بندی نشده / فروش و حراج پارچه لباس مجلسی

فروش و حراج پارچه لباس مجلسی

فروش و حراج پارچه لباس مجلسی کجا برگزار می شود؟ آیا مرکز خاصی برای راه اندازی حراج ویژه پارچه های مجلسی وجود خواهد داشت؟
پارچه لباس مجلسی منظور تمام مدل هایی است که می توانند در دوخت لباس های مجلسی زنانه مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است در بعضی از دسته بندی ها شامل تمام انواع پارچه زنانه شوند. چرا که نه پارچه کرپ مازراتی که در اصل برای دوخت مانتو است چرا نتواند در بعضی مواقع مورد استفاده در دوخت لباس مجلسی نباشند.

پارچه لباس مجلسی

از یاد ببرید که برای پارچه لباس مجلسی مدلی خاص از انواع پارچه در ذهن شما تداعی شود، بلکه در ابتدا تصمیم بگیرید که قرار است چه مدل لباسی بدوزید. به عنوان مثال لباس مجلسی محجبی که در ابتدای متن در نظر گرفته شد از پارچه حریر ساده بنفش سرخابی دوخته شده است. در حالیکه لباس های حریر خودشان به تنهایی یک خانواده از پارچه ها هستند.

پارچه لباس مجلسی

اگر شما در نقش یک طراح لباس زنانه، صاحب مزون یا دارای یک کارگاه تولیدی پوشاک زنانه هستید و به دنبال خرید پارچه های مجلسی می باشید ایده های قدیمی را برای خرید پارچه مجلسی فراموش کنید. ابتدا لباسی که قرار است به فروش برسانید یا حتی به صورت شخصی و مستقل بپوشید در ذهن مجسم کرده و سپس برای رنگ و جنس پارچه به فکر بیفتید زیرا وقتی تصمیم می گیرید که به دنبال یک مدل پارچه مجلسی خاص باشید خیلی راحت تر می توانید پارچه مورد نظرتان را خریداری کنید.

حراج پارچه مجلسی

و اما نکته مهمی که حراج پارچه مجلسی است که در ابتدای متن و خلاصه به آن اشاره شده بود نباید نادیده گرفته شود زیرا بعضی از خوانندگان تنها به علت یافتن مراکز حراجی متن خبر را باز کرده و حال به دنبال پاسخ این سوال می گردند. سایت بازار پوشاک ایران ماژولی به نام ” پارچه مجلسی ” دارد که انواع مدل های مختلف را به نمایش گذاشته و از خریداران جزئی یا عمده دعوت به همکاری می نماید و به علت دست اول بودن قیمت ها و فروش یک حراجی واقعی به بازار داخلی کشور ایران معرفی می گردد زیرا قیمت های بسیار ویژه ای برای انواع پارچه گیپور در نظر گرفته است.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مخمل طرح دار

قیمت پارچه مخمل طرح دار درجه یک در بازار

قیمت پارچه مخمل طرح دار در بازار ایران نسبت به سایر کشور ها بسیار ارزان تر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام