خانه / پارچه مجلسی دخترانه / مدل پارچه مجلسی دخترانه جدید و شیک

مدل پارچه مجلسی دخترانه جدید و شیک

مدل پارچه مجلسی دخترانه جدید و شیک را زین پس به صورت متری یا قواره ای از طریق سایت بازار پوشاک ایران تهیه کنید و خیلی سریع تر از قبل قواره پارچه مجلسی را صاحب شوید.
در پی استقبال خانم های استان های مختلف به این فکر افتادیم که خرید قواره ای پارچه مجلسی را برای مشتریان خود فراهم کرده و سعی در ارائه بهترین، شیک ترین و زیباترین مدل های پارچه مجلسی دخترانه باشیم تا این عزیزان که متقاضی خرید پارچه مجلسی های جدید هستند بسیار سریع به مقصود خود برسند.

مدل پارچه مجلسی

امروز قرار نیست مخاطب نوشته و متن ما مغازه داران یا تولیدکنندگان لباس مجلسی باشد بلکه مخاطبمان خانمها و دختران جوانی هستند که قرار است یک قواره پارچه مجلسی را برای دوخت لباس یا پیراهن خود تهیه کنند.
کافیست آرشیو همین ماژول ” پارچه مجلسی ” از نظر گذرانده و طرح های جدید و شیک را ببینید، با تمام آن کسانی که مشورت می کنید صحبت کرده و طرح های پارچه را به تائید آنها نیز برسانید تا سپس در مرحله بعدی ارتباط خود را با واحد فروش سایت ما برقرار کرده و پس از استعلام قیمت آدرس خود را در دسترس ما قرار دهید تا فردای روز واریزی شما پارچه خریداری شما را از طریق پست پیشتاز برایتان ارسال کنیم.

مدل پارچه مجلسی
مدل پارچه مجلسی

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مجلسی پولکی

قیمت عمده پارچه مجلسی پولکی دخترانه

قیمت عمده پارچه مجلسی پولکی دخترانه که یکی از جدیدترین مد های بازار پوشاک شده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام