خانه / پارچه مجلسی دخترانه / پارچه لباس مجلسی دخترانه

پارچه لباس مجلسی دخترانه

برای دوخت لباس مجلسی دخترانه چه پیشنهادی از بین انواع پارچه مجلسی خواهید داشت؟ آیا پارچه گیپور شکوفه ریز را پیشنهاد خواهید داد؟
برای دوخت لباس مجلسی دخترانه باید ابتدا به سن او توجه کنیم. این در حالیست که برای لباس مجلسی زنانه وقار، متانت، سنگین بودن یک خانم را مد نظر قرار می دهیم و گاهی اگر لباس و طرحی که برای تولید آن در نظر گرفته شده لخت و بدون حجاب نیز شود در عرف مشکلی ندارد و حتی اگر از پارچه های خیلی نازک نیز بهره برد باز هم عیبی ندارد اما برای پارچه های دخترانه این طرز فکر درست نیست و حتما باید به سن او، حجاب لباس و رنگی که مد نظر قرار می گیرد توجه داشته باشیم.

پارچه مجلسی دخترانه

پارچه های مجلسی دخترانه معمولا از گیپور هایی با شکوفه ریز انتخاب می شوند که شبیه عکس بالا نمایی عروسکی داشته و رنگبندی زیبا و متنوعش سبب جذب مخاطب به کسی شود که آن را پوشیده است.
پارچه های لباس دخترانه البته از بین نمونه های اسپرت از جمله پارچه جین و لی، پارچه کتان، پارچه های نخی گلدار و پارچه حریر ساده نیز انتخاب می شوند.

پارچه مجلسی دخترانه

پارچه گیپور با طرح شلخته بالا که به رنگ نارنجی است می تواند جزو زیباترین طرح های بازار برای دوخت لباس دخترانه شود. کافیست کمی در انتخاب پارچه مجلسی دقت به خرج داده و مطابق رنج سنی ۱۵ تا ۲۵ سال خرید خود را مطابقت دهید.
البته دختران جوان گاهی قصد دارند سن خود را بالاتر از واقعیت نشان داده و روند عرفی بازار پارچه را تغییر می دهند. هیچ ایرادی ندارد. اجازه دهید مشتری شما دقیقا همان پارچه مجلسی را انتخاب کند که دوست دارد و مورد پسندش است شما فقط آماده انتخاب خانمهایی کم سن و سال در بین پارچه های دخترانه مجلسی باشید که رنگبندی جیغی دارند.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مجلسی پولکی

قیمت عمده پارچه مجلسی پولکی دخترانه

قیمت عمده پارچه مجلسی پولکی دخترانه که یکی از جدیدترین مد های بازار پوشاک شده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام