خانه / دسته‌بندی نشده / ژورنال پارچه مجلسی در ۲۰۱۷

ژورنال پارچه مجلسی در ۲۰۱۷

نظر شما در ارتباط با پخش ژورنال پارچه های مجلسی در سال ۲۰۱۷ چیست؟ آیا این طرح جدید برای افزایش فروش پارچه های گران قیمت موثر واقع می گردد؟
گاهی لازم است تا در زمینه تبلیغات تجدید نظر کنیم، به جای اینکه مدام پارچه ها را در دید مشتری قرار داده و از او خواهش کنیم نمونه طرح هایمان را ببیند بهتر است محصولات نهایی که از این پارچه ها بافته می شوند را برایش به نمایش بگذاریم تا متوجه باشد که از این پارچه چه لباس هایی می توان دوخت.
این چنین ایده هایی سبب خلق ژورنال های مختلف که جزو ایده های ناب در دنیای مد و پوشاک ۲۰۱۷ ایران شده است.

ژورنال پارچه مجلسی

دیگر به جای آنکه ماهیانه برای مشتریان کالیته و کاتالوگ پارچه ارسال کنیم، در بازه های زمانی خاص از جمله هر فصل یک تاریخ به خصوص از آنها می توان دعوت کرد تا در شو های ژورنال پارچه مجلسی و مزون هایی که جهت ارائه نمونه کار های جدید برپا می شود شرکت داشته باشند.

ژورنال پارچه مجلسی

با این ایده جدید مشتریانی که دائما با شرکت های پخش انواع پارچه مجلسی همکاری دارند تصمیم خواهند گرفت تا به سلیقه فروشنده و واحد فروش پارچه اعتماد کرده و زین پس بدون شرکت در مزون و یا دیدن ژورنال های لباس مجلسی از طریق عکس و نمونه های مطرح شده در کانال های تبلیغاتی خریدشان را انجام دهند.
شما نیز می توانید برای ارتقای کسب و کار خود بهترین قواره های پارچه مجلسی را انتخاب کرده و زیباترین ها را به خریداران خود ارائه دهید. کافیست به سلیقه گروه پشتیبانی شرکت ما اعتماد داشته و بخواهید ژورنال پارچه مجلسی را ببینید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مخمل طرح دار

قیمت پارچه مخمل طرح دار درجه یک در بازار

قیمت پارچه مخمل طرح دار در بازار ایران نسبت به سایر کشور ها بسیار ارزان تر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام